OMG Oh My Gin Žufánek Recenzje

Niekoniecznie musisz podróżować daleko poza granice, aby skosztować najwyższej klasy smaku ginu. Wystarczy sięgnąć po butelkę, w której skrywa się prawdziwy skarb. O mój Gin! Dokładnie to powiesz, tylko przy pierwszym smaku ginu. I nie musisz nawet czytać nazwy na etykiecie! OMG to pierwszy uczciwy gin z kolekcji najwyższej klasy ziół z Czech. A także tych poza granicami. Jego główne składniki to rajskie ziarna, lawenda, świeża skórka pomarańczy, melisa i lipa w kształcie serca.

Wytrawny gin o zapachu dalekiej Afryki. I nadal jesteśmy w Czechach!

Jak powiedzieliśmy. Niekoniecznie trzeba podróżować do dalekiej Afryki, by poczuć przyjemny zapach afrykańskiego pieprzu Ziarna raju, zapach dalekiej Francji w postaci kwitnącej lawendy, tropikalny zapach cytrusów, a konkretnie skórki pomarańczowej. Wszystko podkreśla czysty aromat tradycyjnych ziół, melisy i ekstraktu z naszego narodowego drzewa – lipy w kształcie serca. OMG Žufánka śmiało konkuruje z najlepszy gin. Ten dżin to wyjątkowa mieszanka 16 ziół i przypraw. Głównym składnikiem jest oczywiście jałowiec, który podkreśla oryginalny smak tego ginu.

OMG Gin jest wytwarzany metodą ręcznej destylacji

Rozpieszczony gin o wyrafinowanym smaku ziół OMG Žufánek to ręcznie destylowany londyński Dry Gin, wytwarzany w drodze tradycyjnej destylacji beczkowej z 16 unikalnych ziół i przypraw. Zasługują na to, aby OMG był jednym z najbardziej wszechstronnych ginów na rynku. Wśród ziół znajdziemy również odurzającą kolendrę, lepiężnik, arcydzięgiel i żurawinę.

Szczegóły ginu i recenzje

  • Kraj: Republika Czeska
  • Destylarnia: Žufánek
  • ABV: 45 %

Nasza ocena

87 %

Oceny czytelników

Rate this post

Podobne wpisy