Najlepsza dobra wodka w polsce – rankingi, recenzje

Na rynku jest dużo drogich wódek, m.in. rosyjskiej, fińskiej, polskiej, islandzkiej i innych. Jedne z najlepszych dostępne są również w naszych e-sklepach. Wódka to jeden z najbardziej uniwersalnych destylatów na świecie. Mało kto o tym wie, ale wódka to najczystszy alkohol , do którego nie dodaje się barwnika i innych dodatków. To znaczy, jeśli mówimy o czystym najlepszym liderze 2021 roku . Wódka to po prostu styl życia, którym można się cieszyć w pełni. 

Alkohol Cz Logo

Dlaczego polecamy czeski sklep?

Ponieważ mają 97% towarów z gwarancją pochodzenia. Oznacza to, że jest to wódka wysokiej jakości.

Sklep może dostarczyć towar do Polski w ciągu 2-3 dni w cenie 56 zł.
Korzystaj z Google Translator w sklepie. Nie musisz się martwić o zakupy.

Russian Standard Original 40%
Rosyjska wódka

Połączenie tradycyjnych metod, nowoczesnych technologii i najlepszych składników wyznacza standardy dla uczciwej wódki, która zachowuje swój charakterystyczny „chlebowy” smak.

Beluga 40 %

Skosztuj najczystszej syberyjskiej natury. 
Beluga to topowa rosyjska wódka z rzemieślniczej destylarni. W przeciwieństwie do klasycznych wódek, Beluga wytwarzana jest z najlepszej wody słodowej i artezyjskiej. 

Finlandia vodka 40 %
Fińska wódka

Finlandia to wódka jęczmienna wytwarzana z czystej wody źródlanej z lodowców. W 1971 roku była pierwszą wódką importowaną na dużą skalę do USA, a obecnie zajmuje trzecie miejsce wśród wódek importowanych za… …

Stolichnaya vodka 40%

Wódka premium, gdzie spotykają się wielowiekowe tradycje i najnowsze technologie. Ich połączenie daje początek wyjątkowo delikatnej  delikatności, będącej kontynuacją tradycyjnej wódki.

Russian Standard Lybavin 40%

Czy ten już wysoki standard może być jeszcze wyższy? W formie piątej limitowanej edycji Russian Standard Lybavin tak. Specjalna edycja celebrująca rosyjskie rzemiosło zainspirowała prace 
Aleksandra Lubawina .

Skyy vodka 40%

Amerykański wynalazca Maurice Kanbar stworzył wódkę Skyy w 1988 roku, aby była jak najczystsza, przefiltrowana i bez zawieszenia. Skyy to wódka zbożowa, która przeszła trzy destylacje i cztery filtracje.

Co to jest wódka?

Wódka to alkohol destylowany z kukurydzy lub ziemniaków. Rosja i Polska należą do tradycyjnych krajów producenckich , ale dzięki reklamie wódka z Finlandii jest bardzo dobrze znana i popularna również w Czechach. I właściwie w tym przeglądzie najlepszych wódek mógłbym powiedzieć, że wódkę produkuje chyba każdy kraj na świecie. Tak więc przynajmniej wszystkie kraje europejskie go produkują.

Drink z wódką

Jak smakuje wódka

Smak wódki jest niewyraźny. Marki wódek faktycznie różnią się najbardziej stylistyczną strukturą na języku. Smak wódki ocenia się na podstawie odczucia, jakie pozostawia w ustach. Ale nie ma smaku wódki. Niektóre wódki, takie jak Absolut, mają tłusty i lekko słodki smak. Z kolei Stolichnaya to czysta, wodnista wódka o leczniczym smaku.

Najlepszym sposobem poznania natury wódki jest temperatura pokojowa.

Jak pić wódkę?

Zacznij od zakupu dobrej marki. Nie daj się zwieść działaniom na wódce w reklamach. W supermarkecie nie kupisz dobrej wódki za 100 koron. Te wódki twardnieją i palą się w ustach. Jakościowa wódka jest miękka i przyjemna w ustach.

 1. Ostudzić wódkę przed podaniem Schłodzić
  w lodówce przed wypiciem. Lodowata wódka najlepiej smakuje z zamrażarki. Nie musisz się martwić, że o niej zapomnisz. Wódka nie zamarza, więc nie pęka.
 2. Schłodzoną wódkę wlej do szklanek.
  Wódkę często pije się z tzw. shotów, ale w Finlandii pije się ją jako long drink, a także popularnie pije się ją z krótkiej szklanki z grubym dnem. Są to tak zwane whisky.

Pij wódkę według własnego uznania. Chociaż jakiś czas temu napisałem, żeby to ochłodzić, nie jest to do końca reguła. Można też pić gorącą wódkę z kostką lodu.

Najlepsza wodka smakowa

V W sprzedaży jest niezliczona ilość wódek smakowych. Dlatego zdecydowaliśmy się wybrać dla Ciebie tylko najlepsze wódki smakowe według naszej oceny. Jedną z naszych najpopularniejszych wódek smakowych jest:

 • Żołądkowa Gorzka Tradycyjna
 • finlandia żurawinowa
 • Lubelska wodka
 • Soplica wiśniowa

Najlepsza wodka polska na prezent

Chcesz zaskoczyć kogoś wysokiej jakości alkoholem? Podaruj polską wódkę w prezencie. Wódka to najpopularniejszy polski napój, a wódki regularnie pojawiają się w światowych konkursach na najlepszą wódkę.

Dębowa Polska

Tradycyjna polska wódka, która powstaje z najwyższej jakości składników. Wódka ma wyjątkowy smak i aromat, dlatego nie możemy się dziwić, że zdobywa nagrody w światowych konkursach.

Orkisz wodka

Wódka produkowana jest bardzo powoli iw ograniczonych ilościach, dlatego jest bardzo dobrym prezentem dla obcokrajowców, jak i krajowych miłośników wysokiej jakości alkoholu. Wódka ma bardzo delikatny smak i wspaniały aromat.

Najlepsza wodka na swiecie

Na świecie istnieją tysiące rodzajów wódki, ale która jest najlepsza? To zawsze zależy od kubków smakowych każdego z nas. Przedstawiamy wybór 10 najlepszych wódek według naszych recenzji.

 1. Beluga wodka Noble (Russia)
 2. Goral wodka (Slovakia)
 3. Grey Gose wodka (France)
 4. Ciroc wodka (France)
 5. Belvedere wodka (Poland)
 6. Kauffman Soft Private Collection Vintage Vodka (Russia)
 7. Chase Vodka (England)
 8. Tito’s Handmade wodka (USA)
 9. Reyka wodka (Island)

Domowa wódka